Elektroniczny inteligentny rodzaj bezprzewodowej liny skokowej z licznikiem wielobarwnym
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa: | Rowgee |
| Orzecznictwo: | CE RoSH |
| Numer modelu: | OK-168 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 sztuk |
|---|---|
| Cena: | $4.7/pieces 2-1999 pieces |
| Szczegóły pakowania: | Karton |
| Czas dostawy: | 7 ~ 10 DNI |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 50000 sztuk / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Długość: | 3 m (osobiste) | Materiał: | Lina PU, ABS, Gąbka, PCV, Rękojeść ABS, TPR, Rękojeść z pianki ABS+EVA, Lina PVC, |
|---|---|---|---|
| is_customized: | - Tak, proszę. | Typ inteligentny: | Elektroniczny, Cyfrowy |
| Licznik pętli: | do 9999 | Licznik spalonych kalorii: | do 999,9 kcal |
| Waga: | 180 g | Ustawienie masy ciała: | 20~110 kg |
| Ustawienie czasu ćwiczeń: | 1 ~ 60 minut | Wymiary liny: | 20 cm |
| Wymiar uchwytu: | 185*35*35 mm | Akumulator: | 1*CR2032 |
| Kolor: | Różowa | Port: | Shenzhen |
| Podkreślić: | Wielokolorowa liny bezprzewodowe,Wielokolorowa sznurowa sznurka |
||
opis produktu
Przeskakiwanie liny z cyfrową funkcją liczenia
| Nazwa produktu | Skok z liny |
| Licznik pętli | do 9999 |
| kolor | Różowa |
| Wymiar uchwytu | 185*35*35 mm |
| Wiązka | 20 cm |
| Akumulator | 1*CR2032" |
| masę | 180 g |
| Ustawienie czasu ćwiczeń | 1~60 minut |
![]()
Każdy twój krok wart jest nagrania
![]()
Etapy stosowania:
- Naciśnij klawisz RESET/ON.
- Ustawienie masy: przed użyciem wprowadź wartość masy, naciskając klawisz SET, a kolumna masy zacznie migotać.Początkowa wartość będzie wyświetlać 50 KG, a następnie naciśnij klawisz UP & DOWN do regulacji, dopóki Twoja waga nie zostanie wskazana (1 kg jako jedna jednostka), w zakresie od min. 20 kg do max. 110 kg ), a następnie naciśnij klawisz SET, aby zakończyć wprowadzenie. (W tym czasie kolumna czasu zaczyna migotać. Przejdź do ustawienia czasu.)
- Ustawienie czasu (przypominanie o alarmie): gdy kolumna czasu migocze, naciśnij klawisz WSTÓP i DOPOD, aby regulować czas do czasu wskazanego (1 minuta jako jednostka, maksymalnie 60 minut).Następnie naciśnij klawisz SET aby zakończyć wprowadzenie. (W kolumnie czasu wskazuje się zero, aby wskazać zakończenie ustawiania).
Uwaga: Jeśli ustawienie czasu nie jest wymagane, po kroku 2 naciśnij jeszcze raz klawisz SET.
Wskazówki dotyczące stosowania:
- Kiedy skok rozpocznie się, licznik i czas zaczną się automatycznie. Jeśli alarm jest ustawiony, wtedy dźwięk ′′Bip! ′′ będzie emitowany, gdy czas się skończy.wartość zużycia kalorii zostanie wyświetlona automatycznie.
- Aby powtórzyć, naciśnij klawisz RESET/ON, aby ponownie uruchomić wejście i obliczenia.
- Długość liny może być regulowana w zależności od wysokości użytkowników.
Uwaga:
- Nie rzucaj na ziemię ciężko.
- Trzymaj płytę LCD i klawisz przed ściskaniem.
- Trzymać z dala od wilgoci.
Do wymiany baterii:
- Użyj ostrego przedmiotu (np. śrubokrętu) do otwierania pokrywy baterii z tyłu uchwytu do wymiany.
- Typ akumulatora: ogniwo CR-2032×1.
Uwaga: Ta linia do skakania jest zaprojektowana z automatyczną funkcją wyłączenia zasilania.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
1- Dojrzała linia produkcyjna
![]()
![]()
2. Wspiera OEM i ODM
Po ponad 20 latach rozwoju nasze projekty ODM i OEM stały się bardzo dojrzałe, gromadząc wielu klientów różnej wielkości, w tym:
![]()
3. Certyfikacja ze strony trzeciej
![]()
Usługa
Dziękuję za odwiedzenie naszej strony internetowej.
Należy pamiętać, że nasz zespół obsługi działa od poniedziałku do piątku i może zająć do 1-3 dni roboczych na odpowiedź, ponieważ nasze zapytania są odpowiadane w kolejności chronologicznej.
Aby zapewnić szybkie rozwiązanie Państwa zapytania, należy sprawdzić, czy podał Państwo następujące informacje:
1Numer modelu produktu lub zdjęcia
2Ilość zakupu
3. Czy jest spedytor/statek do portu?
4Państwa dane kontaktowe.
5Wszelkie inne wymagania
Jeśli podałeś już powyższe informacje, skontaktujemy się z Tobą wkrótce.
![]()




